KUSH JEMI NE

Shërbimet që ne ofrojmë

HDTV
Same as through from and pain cases are simple and easy .
Internet
Same as through from and pain cases are simple and easy .
Sport HD
Same as through from and pain cases are simple and easy .

Pako më e shitur

Pako Pro

Mega risi, PAKO PRO ofron mbi 280+ Kanale të reja kombëtare e ndërkombëtare, me filmat më të fundit, emisione dhe seriale pa fund dhe platformën e kanaleve Turke. E për Sport dashësit tanë, tani mund të shikojnë 26 Ligat më ekskluzive të Sportit ndërkombëtar në Kujtesa Sport.

Kujtesa jote, përjetim i ri!

29.5

në muaj

23.5

për muaj

Kujtesa Sport

SPORT HD

Sporti në Kujtesa, e bën platformën tonë larg më të bujshmen dhe më të mirën pasi defilojnë ligat më ekskluzive sportive në tërë vendin dhe ofron plot 23 kanale sportive të KSport-it dhe Supersportit me mbi 130 kampionate e gara (kampionate, liga, kupa, ngjarje sportive botërore) të sporteve më me nam si: Premier liga angleze, La Liga spanjolle, UEFA Liga e Kampionëve, Europa League, Conference League, Serie A, Coppa Italia, Ligue 1 e Francës, Superliga e Turqisë, e Zvicrës, Belgjikës e Skocisë, Euroliga e Basketbollit dhe NBA, Turnetë prestigjioze të ATP dhe WTA, Formula 1, 2, 3 dhe Moto GP e shumë e shumë sporte tjera.

Në Kujtesa i gjeni edhe kampionatet vendore të futbollit dhe basketbollit: Superliga e Kosovës në Futboll, ndeshjet ndërkombëtare të klubeve Kosovare dhe komplet basketbollin e Kosovës së bashku me Ligën Unike dhe garat e klubeve dhe përfaqësuesëve tonë në FIFA dhe FIBA.

Wifi for Family

Vitae aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos span.

Wifi for Family

Vitae aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos span.

bone oferten për veti

Plani i shërbimeve

Filma pa kufi, Të gjitha ligat sportive dhe shumë të tjera...

Paguaj online prej kudo dhe n'çdo kohë!

të fundit

Emisionet më të shikuara

Sport
Sport
Filma
Filma
Seriale
Seriale
Dokumenatrë
Dokumenatrë